Aktualności i ciekawostki

Bon Turystyczny

akceptujemy bony

Ośrodek Wypoczynkowy Perełka honoruje bony turystyczne, które zostały zatwierdzone i wprowadzone przez Ministerstwo Rozwoju.
Bon w wysokości 500 zł przysługuje na każde dziecko. W przypadku dziecka niepełnosprawnego osoba uprawniona otrzyma dodatkowy bon o wysokości 500 zł (w sumie 1000 zł). Bony są wolne od podatku i nie wlicza się ich w dochody. Bon wygasa 31 marca 2022.

Za pomocą bonu będzie można dokonywać płatności wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty bonu. Bon zrealizowany może być tylko i wyłącznie na usługi z udziałem dziecka. Płatność za pomocą bonu będzie możliwa również w przypadku, gdy wartość usługi hotelarskiej lub imprezy turystycznej przekracza jego wartość. Pozostała kwota musi zostać uregulowana gotówką lub przelewem.

Bon Turystyczny Bon Turystyczny

Jesień w Bieszczadach

Zapraszamy na jesienny wypoczynek w Bieszczadach, według wielu najpiękniejszej porze roku na połoninach, kiedy to pięknie wybarwiają się drzewa nadając niesamowity koloryt wzgórzom.

Rozpalamy codziennie palenisko przy naszej wiacie, a w restauracji do nabycia wybrane zestawy mięsne i wegetariańskie na długie jesienne wieczory przy ognisku.

Jesień w Bieszczadach Jesień w Bieszczadach Jesień w Bieszczadach Jesień w Bieszczadach