PerełkoBUS

PerełkoBUS

Mamy świetne wieści dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku! W tym sezonie wakacyjnym wprowadzamy nową atrakcję w Cisnej - PerełkoBUS. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą poznać nasze piękno przyrody i cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu.

PerełkoBUS będzie kursował na pobliskie szlaki, dzięki czemu będziemy mieli możliwość odkrywania uroków naszych okolic. Można zapomnieć o problemach z dojazdem i parkowaniem samochodu, a skupić się na cieszeniu się przyrodą i spacerach po malowniczych trasach. Niezależnie od tego, czy jest się początkującymi wędrowcami, czy doświadczonymi turystami, PerełkoBUS dostosuje się do Waszych potrzeb i zabrać Was w miejsca, które Was zachwycą.
Ale to nie wszystko! Jeśli jesteście fanami dwóch kółek, to PerełkoBUS ma dla Was coś ekstra. Będziecie mieli możliwość zabrania swoich rowerów na pokład i odkrywania piękna naszych okolic na dwóch kółkach. Bez względu na to, czy preferujecie spokojne przejażdżki po równinach, czy też ekscytujące trasy górskie, PerełkoBUS będzie tam dla Was, by Was odwieźć w wymarzone miejsce.

Dodatkowo, PerełkoBUS będzie organizował również różnego rodzaju wycieczki objazdowe. Niezależnie od tego, czy jesteście zainteresowani zwiedzaniem malowniczych wiosek w okolicy, czy też chcielibyście poznawać lokalną kulturę i tradycje, PerełkoBUS przygotuje dla Was unikalne wycieczki, które pozwolą Wam poznać prawdziwą duszę Cisnej i jej okolic.

Nie możemy się doczekać, aby Was powitać na pokładzie PerełkoBUSa i zapewnić Wam niezapomniane chwile spędzone wśród naszych pięknych krajobrazów. Dlatego jeśli planujecie wakacyjny wyjazd do Cisnej, pamiętajcie o skorzystaniu z tej nowej atrakcji.

Poniżej rozkład jazdy PerełkoBUSA - wyjazd na szlaki, z których można na pieszo wrócić do Perełki

Poniedziałki: Jasło (Przelęcz Ruska-Okrąglik-Jasło-Rożki-Perełka

Środy: Łopiennik (Łopienka-Baza Studencka-Łopiennik- Horodek-Perełka)

Czwartki: Hyrlata (Żubracze-Berdo-Zwornik-Hyrlata-Liszna-Perełka)

Piątki:  Wołosań (Żubracze-Wołosań-Sasów-Osina-Hon-Perełka)


Do zobaczenia w Cisnej!

← Wróć do Bloga