Pólmetek wakacji

Pólmetek wakacji

Zbliżamy się do połowy wakacji.Zostało jeszcze kilka tygodni na skorzystanie z naszej wakacyjnej oferty.
Bieszczady to przede wszystkim niezwykła przyroda, dlatego warto skorzystać z naszych wycieczek pieszych i rowerowych, które poprowadzą Was przez malownicze szlaki i ukryte zakątki tego regionu.

Nie zapominajmy jednak o kulturalnych atrakcjach, które również czekają na Was. W naszym rozkładzie jazdy znajdzie każdy coś dla siebie. Zapewniamy, że emocje będą niezapomniane! Miłośnicy hostorii zgłębią wiedzę o dawnych mieszkańcach naszego regionu podczas spotkań z historią

Dla miłośników dobrej kuchni przygotowaliśmy warsztaty kulinarne, podczas których będziecie mogli nauczyć się przygotowywać tradycyjne bieszczadzkie potrawy. Smakujcie unikalne skarby tego regionu i odkrywajcie nowe smaki, które na długo zostaną w Waszej pamięci.

Wieczory spędzone przy grillu pod wiatą to idealny sposób na relaks po aktywnym dniu. Przy dźwiękach poezji śpiewanej będziecie mogli odpocząć, ciesząc się pięknem przyrody i atmosferą Bieszczad. A potańcówki pod gołym niebem dostarczą Wam mnóstwo radości i zabawy. Walczcie ze swoimi ograniczeniami i dołączcie do nas na parkiecie!

Przypominamy, że wciąż mamy wolne miejsca, dlatego nie zwlekajcie z rezerwacją. Bieszczady to idealna destynacja na wakacje dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i korzystać z uroków przyrody. Odkryjcie piękno tego regionu razem z nami i spędźcie niezapomniane wakacje w Bieszczadach!
Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.

← Wróć do Bloga