Trasy rowerowe

Trasy rowerowe

Jedną z najpopularniejszych tras jest Szlak Green Velo, który prowadzi przez atrakcyjne dla turystów miejsca na terenie województwa podkarpackiego i lubelskiego. Ten ponad 2000-kilometrowy szlak rowerowy przecina również Bieszczady, oferując możliwość zwiedzenia najpiękniejszych rejonów regionu. Trasa ta jest odpowiednia zarówno dla osób poszukujących długich wypraw, jak i krótszych wycieczek.🚲

Kolejną ciekawą trasą rowerową jest Rowerowy Szlak Wysokogórski, który prowadzi przez Bieszczady Wschodnie. To trasa dla zaawansowanych rowerzystów, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji podczas jazdy po górskich ścieżkach. Widoki, które się z niego rozpościerają, zapierają dech w piersiach i na długo zapadają w pamięć.

Trasy wokól Cisnej prowadzą przez malownicze tereny Bieszczad. Można z nich podziwiać m.in. charakterystyczne cerkwie, pozostałości po dawnych mieszkańcach tego regionu czy malownicze okolice. To idealny wybór dla osób, które pragną spędzić relaksujący dzień na dwóch kółkach, delektując się przy tym pięknymi widokami.

Trasy najbliżej naszego ośrodka:

  • Singieltrack 14 km po dzikim starodrzewiu wokół Perełki
  • Słowacja- Park Narodowy Połoniny, Osadne, Dwie Cerkwie i Bar U Borysa
  • Słowacja- Ruskie, Velka Polana, Jezioro Starina
  • Leśne Dukty- tzw.14 do Kalnicy, Jaworzec, Łuh, Zawój

Ważną kwestią, która przesądza o wygodzie podróżowania rowerem, jest możliwość zabezpieczenia pojazdu pod zamknięciem.

W naszym ośrodku  taka opcja jest dostępna. Rowerzyści po zakończonej wyprawie mieć pewność, że ich rowery są bezpiecznie przechowywane. U nas można wypożyczyć również rowery górskie przetestowane na okolicznych trasach.

Podsumowując, Bieszczady i okolice Cisnej to prawdziwe rajskie miejsce dla miłośników dwóch kółek. Trasy rowerowe są różnorodne i dostępne dla różnego stopnia zaawansowania rowerzystów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym rowerzystą, czy doświadczonym adepresem górskich tras, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w tej magicznej krainie pełnej niezapomnianych widoków.

Do zobaczenia na trasie! Do zobaczenia w Cisnej!

🚴‍♀🚵‍♂

← Wróć do Bloga