XI ultraMaraton Bieszczadzki

XI ultraMaraton Bieszczadzki

Zbliża się jesień, a wraz z nią XI Bieszczadzki ultraMaraton w dniach 13-14 październia 2023r.z dystansami na 90, 52, 26 i 14km.

To niezwykłe wydarzenie gromadzi w jednym miejscu prawdziwych pasjonatów biegania. Ty spotykają się całymi rodzinami zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i amatorzy którzy pragną przekroczyć własne granice. Razem dzielą się emocjami, wspierać się nawzajem i cieszyć z osiągniętych sukcesów.

Cisza, spokój i malownicze krajobrazy Bieszczadów będą wspaniałym tłem dla biegowej przygody. Trasa Maratonu wiedzie przez jedne z najpiękniejszych zakątków Polski - przez lasy, góry i potoki. Tu można przeżyć niezapomniane chwile, podczas których organizm i umysł będą poddane ogromnemu testowi.

Perełka Bieszczady to miejsce, gdzie bieganie nabiera zupełnie nowego znaczenia.

W jnaszym otoczeniu poczujesz prawdziwą energię natury, która będzie Cię napędzać do pokonania kolejnych kilometrów. Spotkania po zakończeniu biegu wśród znanego grona biegaczy pozwolą Ci podzielić się swoimi emocjami i osiągnięciami.

Nie trać czasu i zapisz się już teraz na XI ultraMaraton Bieszczadzki w Cisnej! To wydarzenie, które stworzone jest dla prawdziwych twardzieli, gotowych na wyzwanie. Przygotuj swój umysł i ciało, bo czeka Cię niezapomniana przygoda w sercu pięknych Bieszczadów.

Do zobaczenia na starcie!
Do zbaczenia w Cisnej i w Perełce przy pełnych emocji spotkaniach przy dobrym jedzeniu i wybornych napitkach!

 

Zapisy na maraton https://b4sportonline.pl/ultraMaraton_Bieszczadzki/

← Wróć do Bloga